روز شمار جشنواره
تا روز برگزاری رویداد : پایان یافتتا پایان ثبت نام در رویداد: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال اثر: پایان یافت


عناوین

عناوین کارگاه ها:

کارگاه فناوری های نانو:

این کارگاه جهت آشنایی کارآموزان با فناوری های نانو و کاربردهای آن در زندگی روزمره ما و فعالیت های نانویی که جهت سهولت در امور مختلف در دنیا صورت گرفته ، برگزار میگرد.یکی از سرفصل‌های توسعه فناوری نانو ، ترویج و فرهنگ‌سازی است. این سرفصل به ترویج و اطلاع رسانی عمومی در مورد علم، فناوری و صنعت نانو توجه دارد. از این رو مخاطبان برنامه‌های این کارگروه را طیف وسیعی از مردم، چه به عنوان مصرف‌کننده و چه به عنوان عضوی از چرخه تولید علم، فناوری و صنعت، تشکیل می‌دهند

کارگاه های مدیریت و کسب و کار:

دوره های آموزشی مدیریت می‌تواند به صورت فرآیند سازمان‌‌ دهی مؤثر منابع جهت دستیابی به اهداف تعریف شود. مدیریت کسب و کار، به‌ کارگیری این فرآیند در یک سازمان مشخص است. یک مدیر ملزم به برنامه‌ ریزی و آماده‌ سازی سازمان جهت رسیدن به اهداف مورد نظر است که ممکن است شامل کارهای مختلفی شود از جمله برآورد بودجه، تحقیق بازار و ارائه استراتژی می باشد..

کارگاه های فناوری اطلاعات:

این کارگاه در حیطه مطالعه ،طراحی ،پیاده سازی و پشتیبانی سیستم های اطلاعاتی مبتنی بر رایانه می پردازد. یادگیری پیش نیازهای ورود به بازارکار مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات میباشد تشخیص صحیح و انتخاب درست مسیر یادگیری و کسب درآمد

 

کارگاه آموزش پژوهشگر حرفه ای:

موفقیت در تمام فعالیت های مربوط به توسعه صنایع، کشاورزی، خدمات و غیره به نحوی به گسترش پژوهش بستگی دارد. در واقع پژوهش یکی از محورهای مهمی است که ضامن پیشرفت و توسعه پایدار در هر کشور به شمار می آید. همه آن چه که به عنوان پیشرفت علوم در اعصار مختلف تاریخ می شناسیم حاصل تلاش افرادی است که در کار خود رویکردی پژوهشی داشته اند.بر این اساس معاونت سعی بر آن دارد تا با به کارگیری روش های نوین، برای پیشرفت و توسعه دانش به تربیت حرفه ای پژوهشگر بپردازد لذا دوره های پیشرفته ای برای این منظور درنظر گرفته است تا نیاز های افراد علاقه مند را تامین نماید.

 

کارگاه مدیریت فروش:

در فضاي غير رقابتي و انحصاري نقش مديران و كارشناسان فروش، بيشتر تسهيلگري براي خريد متقاضيان است. از آن جا كه با تغيير شرايط كسب و كار و گسترش فضاي رقابتي، فعاليت فروش در سازمانها معناي ديگري مي يابد، مديران، كارشناسان و فروشندگان به مهارت هاي متناسب با شرايط جديد نياز خواهند داشت. دوره مدیریت فروش با هدف آشنا نمودن مخاطبان با روش ها و تکنیک های جدید جهت مدیریت فروش، ارتقاء  دانش، بینش و مهارت مدیران، کارشناسان و فراگیران در زمینه مدیریت فروش کسب و کارها طراحي و اجرا مي گردد. این دوره به صورت کاملا کاربردی و مهارتی به پرورش و تربیت مدیرانی می پردازد که قادر به طراحی قلمرو فروش، انتخاب فروشندگان حرفه ای،آموزش فروشندگان، ایجاد انگیزش در تیم فروش، نظارت و رهبری تیم فروش و در نهایت ارزیابی عملکرد تیم فروش  باشند.در اين دوره سعي شده است تا بصورت هوشمندانه و با هدف آموزش اصول و مباني مديريت فروش و  فروش حرفه ای، به صورت كاربردي راهكارهايي جهت موفقيت در بازار به مخاطبین ارائه گردد.

 

 

کارگاه مهارت های ذهن یاری و خودآگاهی:

شناخت دنیای ذهن،نحوه رویارویی با افکار و خاطرات آزاردهنده، خوددرمانی اختلالات اضطرابی و وسواسی، ترک عادات آزاردهنده، بهبود روابط بین فردی ،کسب و مهارت های ابزار موجود،کشف ارزش های درونی و نحوه هدف گذاری. 

 

کارگاه مقاله نویسی :

در این کارگاه :

– دانشجویان قادر به نگارش حداقل یک مقاله به صورت گام به گام با استاد خواهند بود 
– اولین دوره مقاله نویسی در کشور که در ۱۸ساعت تمامی سرفصل های مقاله نویسی، اصول یافتن مجلات معتبر علمی و کنفرانس ها و روش تحقیق ارائه می شود.
– آموزش روش های استخراج مقاله از پایان نامه و پروژه های کلاسی.
– آموزش اعتبارسنجی در یافتن مجلات برای نشر

 

کارگاه فناوری های همگرا:

در این کارگاه شناسایی مزیت‌های فناورانه‌ی همگرایی علوم که می‌تواند بیشترین ارزش را بر عملکرد انسان داشته باشد، و نیز چگونگی  دستیابی به آن مورد بررسی قرار می‌گیرد لذا این کارگاه یک چشم انداز ضروری از وضعیت فعلی فناوری و توان بی‌نظیر همگرایی ارایه می‌دهد

 

کارگاه خلاقیت و ایده پردازی:

ایده (انگاره یا طرح) در حقیقت یک طرح ذهنی است. شاید بتوان ایده دادن را اولین گام برای حل یک مشکل یا برآورده کردن یک نیاز دانست. به فرد صاحب ایده، ایده‌پرداز می‌گویند و منظور از ایده‌پردازی، تفکر همراه با خلاقیت است. ایده‌پردازی باید همراه با مهارت و توانمندی‌هایی باشد که از جمله آنها توانایی و مهارت بارش مغزی و تفکر خلاق است.

ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تماس با دبیرخانه
تلفن ثابت

09393363346

021-66908863 

 

نمابر

02166908374 

ایمیل

nfsad.ir@gmail.com

آدرس

تهران بزرگراه فتح، کیلومتر9. دفتر معاونت علمی جشنواره ملی صد

سامانه مدیریت جشنواره های برنا