روز شمار جشنواره
تا روز برگزاری رویداد : پایان یافتتا پایان ثبت نام در رویداد: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال اثر: پایان یافت


اهداف جشنواره
 • شناسایی و معرفی استعدادها در زمینه های مختلف علمی و صنعتی و حمایت از برگزیدگان به منظور رسیدن به محصولی دانش بنیان
 • ارج نهادن و تقدیر از پژوهشگران ، نوآوران و فناوران عرصه صنعت و دانشگاه 
 • تسهیل مسیر تجاری سازی و کاربردی نمودن نتایح تحقیقات 
 • ترویج فرهنگ نوآوری و کارآفرینی دانش بنیان
 • تکمیل چرخه نوآوری و تبدیل دارایی های فکری به ثروت

 

نتایج اولین جشنواره ملی صد اعلام شد
23 دی 1397

با عرض پوزش از عزیزان شرکت کننده در جشنواره ملی صد به علت تاخیر دراعلام نتایج


ادامه مطلب ...

نتایج اولین جشنواره ملی صد
28 آذر 1397

با سلام

ضمن پوزش از کلیه عزیزان شرکت کننده در جشنواره و با توجه به اینکه اعلام نتیجه داوری با تأخیر رسیده انشاءالله تا قبل از 5 دی ماه 97 از طریق سایت اطلاع رسانی می کنیم.

ضمناً برای عزیزانی که گواهی شرکت در جشنواره ارسال شده و تمایل دارند اصل گواهی را با امضاء و مهر دریافت کنندخواهشمند از طریق  ایمیل جشنواره  آدرس پستی ارسال تا در اسرع وقت اصل گواهی ارسال گردد.

Nfsad.ir@gmail.com

ضمن پوزش مجدد از تمام عزیزان ما را در کمبودها و کاستی هایمان مورد بخشش قرار داده و همانطور که عزیزان مستحضر هستید همیشه اولین بار اجرای جشنواره یا همایش قطعاً ایراداتی دارد که امیدواریم که در برگزاری دومین جشنواره ملی صد اشتباهات خود را به حداقل برسانیم و این وعده را به عزیزان شرکت کننده در اولین جشنواره ملی صد را می دهیم که در جشنواره بعدی امتیازهایی را برای عزیزان قائل شویم.


ادامه مطلب ...

هزینه ی ثبت آثار و شرکت در جشنواره
21 آبان 1397

 • ثبت نام در سامانه ی مدیریت همایش های برنا هیچ هزینه ای ندارد.
 • تنها اشخاصی که قصد شرکت در جشنواره و ثبت آثار خود را دارند موظف به پرداخت هزینه می باشند.
 • هزینه ی ثبت هر اثر مبلغ یکصد هزار تومان می باشد. و سایر آثار نیز به همین روال محاسبه می شود.
 • قبل از بارگذاری آثار می بایست هزینه پرداخت شود تا سیستم به شما اجازه ی بارگذاری دهد.
 • برای پرداخت هزینه بر روی کلید پرداخت هزینه در صفحه ی اصلی پورتالتان کلیک کنید.

ادامه مطلب ...

بیانات مقام معظم رهبری
19 آبان 1397

محورهای بیانات

نخبگان

دانشگاه

مسایل کلی کشور

نخبگان

از سه منظر مخل توجه قرار می گیرند

از منظر احساس خرسندی و افتخاری که دیدن ده ها هزار نخبه ایجاد می کند.

از منظر تأثیری که می تواند بر برنامه ریزی های کشور داشته باشد.

از منظر تأثیری که می تواند در ارتقا اقتدار کشور ایفا کنند.

چون تصویری واقعی از کشور نشان می دهد.

و تصورات انسان از مسایل کشور را تصحیح می کند.

وجود عناصر نخبه،فعال،دلسوز و با نشاط، راه را برای برنامه ریزی جهت دستیابی به اقتصاد مستقل، اقتصاغد دانش پایه و اقتصاد مقاومتی باز می کند.

العلم سلطان: علم قدرت است.

در صورت عدم پیشرفت علمی،تهدید دشمنان دائمی خواهد بود.

پیشرفت علمی موجب بالا رفتن سطح اقتدار و عزت کشور می شود.

آسیب پذیری های کشور را کاهش می دهد.


ادامه مطلب ...

چگونه میتوان ایده پرداز شد؟
13 آبان 1397

چگونه ایده های نو خلق کنیم؟

می‌توان با تمرین خلاق‌تر شد، اما با این حال خیلی وقت‌ها به اشتباه فکر می‌کنیم که ایده های نو و خوب خودبه‌خودی به ذهن آدم می‌رسند. حتی بدتر از آن، در دام این ذهنیت گرفتار می‌شویم که خلاقیت یک استعداد است؛ بعضی‌ها دارند و بعضی‌ها ندارند. گاهی هم گیر باورهای خودویرانگر می‌افتیم؛ مثلا «من اونقدر باهوش نیستم که بتونم ایده های جدید و ناب داشته باشم.»

این پیش‌فرض‌ها به ندرت درست از آب در می‌آیند. هر کسی می‌تواند ایده های نو و متحول‌کننده‌ داشته باشد. تنها چیزی که لازم است این است که ذهن‌تان را باز کنید و متفاوت بیندیشید. این مطلب به شما یاد می‌دهد که چگونه ایده های نو خلق کنید.


ادامه مطلب ...

 پيام رسان سروش
23 شهریور 1397

راه اندازي كانال جشنواره‌ ملی صد در پيام رسان سروش


ادامه مطلب ...

بیانات رهبری در خصوص ارتباط بین صنعت و دانشگاه
22 شهریور 1397

بیانات مقام معظم رهبری در خصوص ارتباطِ صنعت و دانشگاه:

نکته‌ای که من از اوّل روی آن تکیه کردم و هنوز هم به طور کامل تحقّق پیدا نکرده، مسئله‌ی پیوند علم و صنعت، دانشگاه و صنعت، مراکز تحقیقی و صنعت است؛ که خب البتّه الان چند سال است که من میبینم این در زبان دانشجوها و نخبه‌ها و مسئولین هم میچرخد. این نکته‌ی بسیار مهمّی است. ما یک مجموعه‌ی علمی داریم اینجا، یک مجموعه‌ی صنعتی داریم اینجا؛ صنعتی‌های ما تشنه‌ی دست یافتن به پیشرفتهای علمی و تحقیقات دانشگاه‌ها و مراکز علمی ما هستند؛ دستگاه‌های علمی ما هم برای اینکه مثل این چشمه‌های جوشان، جوشش آنها ادامه پیدا کند و جریان پیدا کند، احتیاج به بازار مصرف‌کننده‌ی علم خودشان دارند؛ بین اینها رابطه‌ی منطقی و کامل وجود ندارد. اگر ما بتوانیم این رابطه‌ی صنعت و دانشگاه را، صنعت و مراکز تحقیق را، یا به معنای عام، صنعت و علم را به‌صورت کامل برگزار کنیم، نتیجه به این صورت خواهد بود که هم دستگاه‌های صنعتی ما رشد پیدا خواهند کرد - در حلّ مسائل خودشان مراجعه‌ی به دانشگاه‌ها خواهند کرد، مسائل خودشان را حل خواهند کرد و از پیشرفتهای علمی آنها در کار صنعتی خودشان استفاده خواهند کرد - هم دانشگاه‌های ما جریان پیدا خواهند کرد؛ مثل سدّی که به‌وجود آمده، امّا شبکه‌های آبیاری نداشته باشد؛ خب، این سد فایده‌ای ندارد. نیمی از کار سد این است که ما دیواره درست کنیم و آب پشت آن جمع کنیم، نیمِ عمده این است که ما شبکه‌های آبیاری به‌وجود بیاوریم تا آب این سد بتواند به نقاط مورد نیاز و به نقاط تشنه و زمینهای تشنه برسد؛ این باید انجام بگیرد. البتّه، هم شرکتها و کارخانه‌ها بایستی بیش از گذشته به مراکز علمی رجوع کنند، هم مراکز علمی باید خودشان را بیش از گذشته آماده کنند. باید هر سال شاهد صدها پروژه‌ی تحقیقاتیِ سفارش شده - البتّه سفارشهای داخلی - در دانشگاه‌ها و مراکز علمی باشیم. امروز هم یکی از نقاطی که به نظر من خیلی نقطه‌ی ضعف است - خیلی از جوانها و اساتید و مانند اینها هم گاهی میگویند - کار علمی به دنبال سفارش خارجی [است‌]، کاری نیست که کشور به آن احتیاج دارد؛ نمیخواهم من به طور کلّی منع کنم، امّا اینکه شما اینجا بنشینید کار علمی و تحقیقاتی بکنید برای نیازی که فلان دستگاه علمی دنیا یا فنّاوری دنیا پیدا کرده و با قیمت ارزان این را از شما میگیرد، این هنر نیست؛ باید نگاه کنید ببینید نیاز داخلی چیست، این کار تحقیقاتی شما - بخصوص در مقطع دکتری و مقاطع بالا - به درد کجای کشور میخورد، کدام خلأ را در داخل کشور پر میکند


ادامه مطلب ...

ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تماس با دبیرخانه
تلفن ثابت

09393363346

021-66908863 

 

نمابر

02166908374 

ایمیل

nfsad.ir@gmail.com

آدرس

تهران بزرگراه فتح، کیلومتر9. دفتر معاونت علمی جشنواره ملی صد

سامانه مدیریت جشنواره های برنا